Otwarte Mistrzostwa Czech w Akrobatyce Sportowej

Puchar Narodów / Turniej „Warsa i Sawy” Warszawa

Międzynarodowy Acro Cup 2016 Rzeszów
7-9 października 2016
Organizator: Podkarpacki Okręgowy Związek Akrobatyki Rzeszów & Polski Związek Gimnastyczny Warszawa
Miejsce Zawodów: Hala Podpromie, Rzeszów

Mistrzostwa Polski Juniorów w akrobatyce sportowej, skokach na trampolinie i ścieżce
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w skokach indywidualnych na trampolinie
23-25 września 2016
Miejsce zawodów:Zielona Góra
Organizator: Polski Związek Gimnastyczny Warszawa  & SAS

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w akrobatyce sportowej, skokach na ścieżce i trampolinie
17 września 2016
Miejsce zawodów: Katowice
Organizator: Śląska Federacja Sportu & Śląski Związek Akrobatyki Sportowej & KS AZS AWF Katowice

Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce Sportowej WINOBRANIE 2016 🍇🍇🍇
2 – 4 września 2016
Miejsce zawodów: Zielona Góra

————————————————————————————————————————————————————————

PIERWSZY KROK SPORTOWY ŁAŃCUT 2016

W dniach 15 – 17 kwiecień 2016 w Łańcucie odbył się ogólnopolski turniej „Pierwszy Krok Sportowy” w akrobatyce sportowej, skokach na trampolinie i skokach na ścieżce .W zawodach brało udział ponad 200 zawodników z ponad 20 klubów. DOSiR Sokolnia Chorzów reprezentowało 12 zespołów w akrobatyce oraz skokach akrobatycznych. W punktacji klubowej uplasowaliśmy się tuż za podium na IV miejscu 🏆🏆🏆.
Poniżej wyniki startów naszych zawodników:
W dwójkach kobiet w klasie III nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca:
VI m. Koch Milena, Słupik Anna
XI m. Pałys Julia, Dajtrowska Emilia
XII m. Świerad Dominika, Wichary Justyna
pozostałe trójki: Werner Natalia, Fido Zuzanna; Sromek Amelia, Pluta Iga; Nowak Karolina, Szczepańska Laura zajęły miejsca w drugiej połowie wszystkich startujących zespołów. Na uwagę zasługuje fakt, że w tej konkurencji startowało 40 dwójek z całej polski.
W dwójkach mieszanych w klasie III na 8 zespołów nasi reprezentanci zajęli bardzo dobrą lokatę:
IV m. Roksana Porwik, Pasternak Tomasz
W trójkach kobiet w klasie III na 32 zespoły nasze reprezentantki zajęły następujące miejsca:
VIII m. Świerad Dominika, Kuśpik Lena, Wichary Justyna
IX m. Koch Milena, Słupik Anna, Pałys Julia
w trzeciej dziesiątce znalazły się Fido Zuzanna, Pluta Iga, Sromek Amelia

Skoki akrobatyczne kobiet klasa III na 17 startujących nasze reprezentantki uplasowały się na następujących miejscach:
IX m. Młynarczyk Julia
XI m. Stasiak Karolina

Gratulacje zarówno dla trenerów jak i zawodników

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA W AKROBATYCE SPORTOWEJ I SKOKACH

W sobotę 9-go kwietnia 2016 roku akrobaci DOSiR SOKOLNIA Chorzów startowali w „Indywidualnych Mistrzostwach Śląska w Akrobatyce Sportowej i Skokach na ścieżce” w Bielsku-Białej.

TRENEROM i ZAWODNIKOM GRATULUJEMY DOSKONAŁYCH WYNIKÓW  i ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!! Brawo