Wydarzenia

—————————————————————————————————————–

XIV Memoriał im. Ryszarda Kafanke 
4 luty 2017
link do galerii: https://www.facebook.com/pg/dosirsokolniachorzow/photos/?tab=album&album_id=1268660973215929
—————————————————————————————————————–

Grand Prix im. Stanisława Geronia & Młode Talenty Łańcut 2016 
25 listopada 2016
link do galerii: https://www.facebook.com/pg/dosirsokolniachorzow/photos/?tab=album&album_id=119200380088Zobacz stronę1647
—————————————————————————————————————–

Otwarte Mistrzostwa Czech w Akrobatyce Sportowej 
12 listopada 2016
link do galerii: https://www.facebook.com/pg/dosirsokolniachorzow/photos/?tab=album&album_id=1178436502238377
—————————————————————————————————————–

Puchar Narodów / Turniej „Warsa i Sawy” Warszawa 
27-30 października 2016
link do galerii: https://www.facebook.com/pg/dosirsokolniachorzow/photos/?tab=album&album_id=1164909856924375

—————————————————————————————————————–

Międzynarodowy Acro Cup 2016 Rzeszów
7-9 października 2016
Organizator: Podkarpacki Okręgowy Związek Akrobatyki Rzeszów & Polski Związek Gimnastyczny Warszawa
Miejsce Zawodów: Hala Podpromie, Rzeszów
link do galerii: https://www.facebook.com/pg/dosirsokolniachorzow/photos/?tab=album&album_id=1145145772234117


Mistrzostwa Polski Juniorów w akrobatyce sportowej, skokach na trampolinie i ścieżce
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w skokach indywidualnych na trampolinie
23-25 września 2016
Miejsce zawodów:Zielona Góra
Organizator: Polski Związek Gimnastyczny Warszawa  & SAS
link do galerii: https://www.facebook.com/pg/dosirsokolniachorzow/photos/?tab=album&album_id=1134220576659970

—————————————————————————————————————–

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w akrobatyce sportowej, skokach na ścieżce i trampolinie
17 września 2016
Miejsce zawodów: Katowice
Organizator: Śląska Federacja Sportu & Śląski Związek Akrobatyki Sportowej & KS AZS AWF Katowice
link do galerii: https://www.facebook.com/pg/dosirsokolniachorzow/photos/?tab=album&album_id=1135870703161624

—————————————————————————————————————–

Międzynarodowy Turniej w Akrobatyce Sportowej WINOBRANIE 2016 🍇🍇🍇
2 – 4 września 2016
Miejsce zawodów: Zielona Góra
Organizator: Polski Związek Gimnastyczny Warszawa  & SAS
link do galerii: https://www.facebook.com/dosirsokolniachorzow/photos/?tab=album&album_id=1114468851968476

————————————————————————————————————————————————————————

IMG_0600PIERWSZY KROK SPORTOWY ŁAŃCUT 2016

W dniach 15 – 17 kwiecień 2016 w Łańcucie odbył się ogólnopolski turniej „Pierwszy Krok Sportowy” w akrobatyce sportowej, skokach na trampolinie i skokach na ścieżce .W zawodach brało udział ponad 200 zawodników z ponad 20 klubów. DOSiR Sokolnia Chorzów reprezentowało 12 zespołów w akrobatyce oraz skokach akrobatycznych. W punktacji klubowej uplasowaliśmy się tuż za podium na IV miejscu 🏆🏆🏆.
Poniżej wyniki startów naszych zawodników:
W dwójkach kobiet w klasie III nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca: 
VI m. Koch Milena, Słupik Anna
XI m. Pałys Julia, Dajtrowska Emilia
XII m. Świerad Dominika, Wichary Justyna
pozostałe trójki: Werner Natalia, Fido Zuzanna; Sromek Amelia, Pluta Iga; Nowak Karolina, Szczepańska Laura zajęły miejsca w drugiej połowie wszystkich startujących zespołów. Na uwagę zasługuje fakt, że w tej konkurencji startowało 40 dwójek z całej polski.
W dwójkach mieszanych w klasie III na 8 zespołów nasi reprezentanci zajęli bardzo dobrą lokatę: 
IV m. Roksana Porwik, Pasternak Tomasz
W trójkach kobiet w klasie III na 32 zespoły nasze reprezentantki zajęły następujące miejsca: 
VIII m. Świerad Dominika, Kuśpik Lena, Wichary Justyna
IX m. Koch Milena, Słupik Anna, Pałys Julia 
w trzeciej dziesiątce znalazły się Fido Zuzanna, Pluta Iga, Sromek Amelia

Skoki akrobatyczne kobiet klasa III na 17 startujących nasze reprezentantki uplasowały się na następujących miejscach: 
IX m. Młynarczyk Julia 
XI m. Stasiak Karolina

Gratulacje zarówno dla trenerów jak i zawodników 


IMG_0407INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA W AKROBATYCE SPORTOWEJ I SKOKACH 

W sobotę 9-go kwietnia 2016 roku akrobaci DOSiR SOKOLNIA Chorzów startowali w „Indywidualnych Mistrzostwach Śląska w Akrobatyce Sportowej i Skokach na ścieżce” w Bielsku-Białej. 

TRENEROM i ZAWODNIKOM GRATULUJEMY DOSKONAŁYCH WYNIKÓW  i ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!! Brawo
„Sokolniacy” zajęli następujące lokaty:

 

SKOKI DZIEWCZĄT KLASA MŁODZIEŻOWA
I m. – Werner Natalia 
VI m. – Augustyniak Amelia
IX m. – Mikłasz Emilia 
XII m. – Szostak Nadia
XV m. – Żyła Emilia
SKOKI DZIEWCZĄT KLASA III
II m. – Stasiak Karolina
III m. – Młynarczyk Julia

KLASA MŁODZIEŻOWA
– 2-ki kobiet
VIII m. – Kawka Wiktoria, Susło Maria
XII m. – Białas natalia, Karel Anna
XV m. – Dajtrowska Maja, Laufer Laura
XVII m. Grzybowska Zuzanna, Pałka Julia
XVIII m. – Kajdam Martyna, Pietrek Małgorzata
– 3-ki kobiet
VI m. – Kendzia Karolina, Skowron Natalia, Kawka Wiktoria
VIII m. – Susło Maria, Woźnica Emilia, Glanz Oliwia
XI m. – Dajtrowska Maja, Laufer Oliwia, Bula Amelia
XIII m. Kajdan Martyna, Pietrek Małgorzata, Karel Anna
– 2-ki mieszane
I m. – Kendzia Karolina, Susło Tymoteusz
– 2-ki mężczyzn
IV m. – Ligocki Mateusz, Słupik Wojciech
VI m. – Maciejski Maciej, Susło Tymoteusz
– 4-ki mężczyzn
II m. – Słupik Wojciech, Maciejski Mikołaj, Maciejski Maciej, Ligocki Mateusz

KLASA III 
– 2-ki kobiet
III m. – Słupik Anna, Koch Milena
V m. – Świerad Dominika, Wichary Justyna
VIII m. – Pałys Julia, Dajtrowska Emilia
XVIII m. – Werner Natalila, Fido Zuzanna
XXIV m. – Sromek Amelia, Pluta Iga

– 3-ki kobiet
III m. – Świerad Dominika, Wichary Justyna, Kuśpik Lena
IV m. – Pałys Julia, Koch Milena, Słupik Anna
XII m. – Fido Zuzanna, Sromek Amelia, Pluta Iga
– 2-ki mieszane
I m. – Porwik Roksana, Pasternak Tomasz